kour

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Ziki
Příspěvky: 1
Registrován: 30 říj 2016, 08:52
7
Lokalita: Senov U Noveho Jicina

kour

Příspěvek od Ziki »

Dobry den
Koupil jsem si panzer III od firmy heng long.a nevim jak se doplnuje kourovy vyvijec do tanku.zkousel jsem to podke navodu a porad mi to kape ven.poradimi nekdo prosim?
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
11
Lokalita: Poprad

Re: kour

Příspěvek od solo »

U týchto modelov je nalievanie do výfukov.Z kadiaľ ti vychádza dym.Daj pozor!Neprelej!V návode píšu 5ml.To je veľa.Ja dávam 1ml na 20 min.jazdy.Knôt má byť len vlhký.Ak prestane ísť dym vypni,alebo dolej dym.kvap. solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: kour

Příspěvek od LK88 »

myslím si takto, jestli ti to kape z výfuku , což předpokládám, leješ to do výfuku, ale ve výfuku je hadička, která vede z kouřáku, kterou jde dým, a tou samou hadičkou to se to nalévá, druhá možnost je, máš li sundavací horní část tanku, tank odklopit, kapalinu nakapat přímo do nádržky kouřáku, a pak ještě jedna varianta, dát kouřák úplně do pr.... ;) nebo si vyrobit vlastní dle mnoha tipů a návodů které tady najdeš ;)
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: kour

Příspěvek od Rudyn »

solo píše:U týchto modelov je nalievanie do výfukov.Z kadiaľ ti vychádza dym.Daj pozor!Neprelej!V návode píšu 5ml.To je veľa.Ja dávam 1ml na 20 min.jazdy.Knôt má byť len vlhký.Ak prestane ísť dym vypni,alebo dolej dym.kvap. solo
Ahoj kolego !
Tady máš jeden odkaz: http://www.mujtank.tym.cz/viewtopic.php ... 150#p19150

R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 469
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: kour

Příspěvek od kremak432 »

Varianta č. 3 je správně. Stávající kouřák vyhodit( stejně dlouho fachčit bebude ) a vyrobit si vlastní. Návodů jak na to je zde dost.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“