TANKODROM

Jak nato.....
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: TANKODROM

Příspěvek od long.michael »

Tak co říkáte na tu moji zříceninu co sem dal na své stránky jako vojenskou pevnost dle vlasního návrhu.No asi nic moc žádná sláva už se pracuje na té ze sádro katronu řeším jen jak pospojovat udělané dasky a pak jak to nahodit asi namíchám nějakou šlichtu z toho co najdu po baráku.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TANKODROM

Příspěvek od Milan »

Pár dnešních fotek
Detail Jagdpanther.JPG
Detail 1.JPG
Detail 2.JPG
Na Jagdpanthera jsem umístnil dva kanystry a vyrobil z dubového dřeva zakládací klín.Drát který je vydět na boku je plombovací drát na kamiony.Vypadá jak ostnáč.Pokud jej někdo bude chtít,tak mám asi 2 kg.
Panther.JPG
Panther1.JPG
Panther na mostě.JPG
Skupinka.JPG
Skupinka1.JPG
Stug.JPG
Ještě je na tancích hodně práce.Dělám RC tanky od vánoc tak buďte shovívaví,ale nestyďte se projevit svůj názor pokud se Vám bude moje práce líbit.
pajak7

Re: TANKODROM

Příspěvek od pajak7 »

Milan píše:Pár dnešních fotek
Detail Jagdpanther.JPG
Detail 1.JPG
Detail 2.JPG
Na Jagdpanthera jsem umístnil dva kanystry a vyrobil z dubového dřeva zakládací klín.Drát který je vydět na boku je plombovací drát na kamiony.Vypadá jak ostnáč.Pokud jej někdo bude chtít,tak mám asi 2 kg.
Panther.JPG
Panther1.JPG
Panther na mostě.JPG
Skupinka.JPG
Skupinka1.JPG
Stug.JPG
Ještě je na tancích hodně práce.Dělám RC tanky od vánoc tak buďte shovívaví,ale nestyďte se projevit svůj názor pokud se Vám bude moje práce líbit.
Jo od vánoc to by mohl říct každý :lol: :lol: ale od kterých.
Milane jediné co se my nelíbí je to že ti to tak dobře jde :mrgreen: :lol: :P
Máš to moc a moc pěkné.
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

Milan píše:Pár dnešních fotek
Detail Jagdpanther.JPG
Detail 1.JPG
Detail 2.JPG
Na Jagdpanthera jsem umístnil dva kanystry a vyrobil z dubového dřeva zakládací klín.Drát který je vydět na boku je plombovací drát na kamiony.Vypadá jak ostnáč.Pokud jej někdo bude chtít,tak mám asi 2 kg.
Panther.JPG
Panther1.JPG
Panther na mostě.JPG
Skupinka.JPG
Skupinka1.JPG
Stug.JPG
Ještě je na tancích hodně práce.Dělám RC tanky od vánoc tak buďte shovívaví,ale nestyďte se projevit svůj názor pokud se Vám bude moje práce líbit.
Máš to hezké,Líbí se mi rez.Milane čím máš udělanou rez na náhradních článcích pasu a na pasech?Dík.Adam
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TANKODROM

Příspěvek od Milan »

Pás jsem prvně nastříkal základem od Tamyie ve spreji.Potom jsem nastříkal sprej Duplicolor http://www.mujtank.tym.cz/barveni-pas-t60/#p151 a po zaschnutí je použita hlavňovina od Agamy.
Už ale mám lepší postup.Nejdříve zákled,poté agama na pásy 47 Me a pak hlavňovina.
Odpovědět

Zpět na „Dioráma“