Představení

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Tomhabmw

Představení

Příspěvek od Tomhabmw »

Dobrý den, zdravím všechny členy tohoto fóra. Už tady pročítám a beru inspiraci více jak rok...tak je čas se registrovat....Tanky doma stavím,upravuji cca 6 tým rokem..ale až poslední rok asi hlavní koníček...
Už je nějaký polygon na zahradě,tak už pomalu i celý pokoj se mění v bojové městečko. :P
pajak7

Re: Představení

Příspěvek od pajak7 »

Já tě tu vítám ale mám pro tebe špatnou zprávu nevidím tě v administraci jako nového člena .
je zapotřebí aby jsi napsal pod jakým nickem jsi se zaregistroval protože žádný : Tomhabmw tam není. ahoj
Tomha

Re: Představení

Příspěvek od Tomha »

Jj....no mě to jednou nešlo,pak jsem to už nezkoušel.....Tak asi Tomha....Omluva
pajak7

Re: Představení

Příspěvek od pajak7 »

Žádného Tomha tu nemáme ,poprosím tě aby jsi se pod tímto nickem zaregistroval znovu a uvidíme ahoj
Naposledy upravil(a) pajak7 dne 18 lis 2014, 22:30, celkem upraveno 1 x.
Návštěvník

Re: Představení

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím všechny modeláře.Jako aktivní RC modelář v prvopočátcích závody RC aut,poté RC letadla a po z hruba odmlce 4 roky se zpět po zabydlení v novém baráčku vracím k RC modelům.Celou tu dobu mě drtila touha vlastnit nebo si postavit RC model Tanku.Sen se mi splnil a konečně vlastím Model King Tiger II od Tamiye.Koupil jsem jej od modeláře s Ústí nad Labem jako první Rc stavebnici bez zvukového modulu.Nyní je King předělán na dva pohoné motory,obstaral jsem od pana Oberaitra zvuk modul a ladím a ladím a modeluji k obrazu svému.Spousta práce po večer a chystám se mu pořídit kolegu od Tamie T-34.Takže po Rc modelch aut a letadel jsem se přeorientoval na Bojovou techniku.Chtěl bych se ůčastnit i předváděcích akcí jakožto předtím s letadli.Prostě mi chybí dobrá parta lidi,kteří poradí v novém oboru RC.Děkuji apřeji všem hodně úspěchů v RC koníčku.
Pancíři Zdar :D
Tomajda
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“