Lokomotiva BR 78 pechy

Nejen RC. Jiná měřítka atp.
Odpovědět
pechy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 57
Registrován: 08 led 2024, 17:25
Lokalita: Sázava

Lokomotiva BR 78 pechy

Příspěvek od pechy »

Tohle je video mojí první lokomotivy na ještě nedokončeném tankodromu,samozřejmě loko je v měřítku 1/16
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Lokomotiva BR 78 pechy

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Pechy!
Moc pěkná pára !!! Chci se Tě ale zeptat na něco jiného. Ty budovy (domečky) na tankodromu máte umístěné jen po dobu akce, a potom je schováváte někam do kůlny?

P.S. Byl jsem kdysi v MINI-UNI v Ostravě na Černé louce, když byl areál cca. jeden rok v provozu. Po asi třech letech jsem byl znovu na stejném místě a bylo hodně znát, že se na všech budovách podepsal zub času !!!! R.R.R.

https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/min ... zpravy_woj
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 16 led 2024, 05:49, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Lokomotiva BR 78 pechy

Příspěvek od PetrNC »

Ahoj Pechy,

lokomotiva, ostatní modely i tankodrom jsou velká paráda, jsem moc rád, že jsi zpátky cool cool ahoj
pechy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 57
Registrován: 08 led 2024, 17:25
Lokalita: Sázava

Re: Lokomotiva BR 78 pechy

Příspěvek od pechy »

Rudyn píše: 10 led 2024, 18:29 Ahoj Pechy!
Moc pěkná pára !!! Chci se Tě ale zeptat na něco jiného. Ty budovy (domečky) na tankodromu máte umístěné jen po dobu akce, nebo je i schováváte někam do kůlny?

P.S. Byl jsem kdysi v MINI-UNI v Ostravě na Černé louce, když byl areál cca. jeden rok v provozu. Po asi třech letech jsem byl znovu na stejném místě a bylo hodně znát, že se na všech budovách podepsal zub času !!!! R.R.R.

https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/min ... zpravy_woj
Čau ,je to vše z betonu a tak je to celoročně venku na mojí zahradě ,jen na zimu něco schovám teda co unesu :D
Odpovědět

Zpět na „Ostatní modely“