Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

mirbab píše:JJJ. Na to jsem se tu taky koukal. Ale jak na sviňu to nemohu znova najít. Ale nejspíš myslíme oba tu stejnou věc, něco takového http://www.asiatam.com/product_info.php ... uetze.html. Jde o to, aby se kolem hřídele nedostalo nic dovnitř? Takže přece jen budu tunit :o
Kdyby jsi chtěl použít toto dle odkazu dej pozor na průměr ložiska dělají se různé druhy dle průměru hřídele myslím že je to 7,99mm a pak 8,01 aby ti to pasovalo. Záleží jaký převodovky vybereš jestli je tedy budeš měnit...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od spitfiremk1 »

Jde o to, aby se časem neohýbaly výstupní hřídele a nevyvyklaly převodovku.A má to vliv na přesnější vedení pásů.
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Vojtiš »

Ahoj Mirbab, já mám to KV-2 a budu muset za tebou přiet a vše ti poradit co a jak,měj se Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 83
Registrován: 15 dub 2015, 22:22
9
Lokalita: Mostkovice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od mirbab »

Vojtiš píše:Ahoj Mirbab, já mám to KV-2 a budu muset za tebou přiet a vše ti poradit co a jak,měj se Vojtiš.
Ta tvoje KV-2 byla úžasná :-) ta její rychlost a zvuky, které se z ní linou, no mazec :-)
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Vojtiš »

mirbab píše:
Vojtiš píše:Ahoj Mirbab, já mám to KV-2 a budu muset za tebou přiet a vše ti poradit co a jak,měj se Vojtiš.
Ta tvoje KV-2 byla úžasná :-) ta její rychlost a zvuky, které se z ní linou, no mazec :-)
To máš pravdu a díky za chválu, ale to už je maximální level co jde do modelu 1/16 narvat, je tam vše co tam má bejt a hlavně kompletně přepracované podle dobovejch fotek.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 83
Registrován: 15 dub 2015, 22:22
9
Lokalita: Mostkovice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od mirbab »

zdarec bando, měl bych možnost koupit tento tank v zelené verzi http://www.rcking.eu/cs/tanky-torro/621 ... -zvuk.html používaný, ale v dobrém stavu. Bez jakýchkoliv úprav za cca 1500,-. Je s tím ovládaním 2,7GHz. Má smysl ho kupovat?
Dodo112
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 16
Registrován: 14 kvě 2015, 18:49
9
Lokalita: Stříbro

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Dodo112 »

mirbab píše:zdarec bando, měl bych možnost koupit tento tank v zelené verzi http://www.rcking.eu/cs/tanky-torro/621 ... -zvuk.html používaný, ale v dobrém stavu. Bez jakýchkoliv úprav za cca 1500,-. Je s tím ovládaním 2,7GHz. Má smysl ho kupovat?
já bych ho bral
Dodo
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 567
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
12
Lokalita: Plzeň

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Ody »

mirbab píše:zdarec bando, měl bych možnost koupit tento tank v zelené verzi http://www.rcking.eu/cs/tanky-torro/621 ... -zvuk.html používaný, ale v dobrém stavu. Bez jakýchkoliv úprav za cca 1500,-. Je s tím ovládaním 2,7GHz. Má smysl ho kupovat?
Za 1500,- to za úvahu stojí. Je jen třeba počítat s tím, že je tam použito tuším 27MHz neproporcionální ovládání.
Uživatelský avatar
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 83
Registrován: 15 dub 2015, 22:22
9
Lokalita: Mostkovice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od mirbab »

no právě, je tam to 2,7GHz neproporciální a myslím, že je to na baterky. Když jsem se ho ptal na akupack tak nevěděl. A k tanku má jen ovládač, takže na baterky. Jinak by napsal, že má i nabíječku :-(
Dodo112
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 16
Registrován: 14 kvě 2015, 18:49
9
Lokalita: Stříbro

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Dodo112 »

mirbab píše:no právě, je tam to 2,7GHz neproporciální a myslím, že je to na baterky. Když jsem se ho ptal na akupack tak nevěděl. A k tanku má jen ovládač, takže na baterky. Jinak by napsal, že má i nabíječku :-(
To je špatně když to ma 2.7ghz a baterky
Dodo
Odpovědět

Zpět na „Poradna“