tankový vojín od Policka se hlásí do služby

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Liboros

tankový vojín od Policka se hlásí do služby

Příspěvek od Liboros »

Zdravím vás železní bojovníci :-)
V úvodu bych se vám chtěl představit jako další člen tankodromu také doufám do budoucna že i třeba váš dobrý přítel :-)
Jmenuji se Libor Přikryl letos oslavené pěkné 23 narozeniny.. Něco taky z trochou historie vojína Libora:-D Pocházím jako malý čudlíček z Trutnova kde jsem vyrůstal prvních krásných 10 let a už tehdy jako prcek jsem dostal komplet sadu vojáčků + plastovou obrněný transportér D35cm V15cm š17 a nedal na ní dopustit spousty let:-))byl to nádherný stroj vyráběný v letech 1997-9 :-D po dětství dospěl a Nakonec jsem jako necelý 20letý začal starat o sebe pracovat a zabydlel se v menším zhruba 5 tisícovém městečku jménem: V Polici Nad Metují -Okr.Náchod..Kde se momentálně živím v zdejší soukromé firmě jako Řidič VZV (Vysokozdvižný vozík ).

Ke koníčku modelů tanků RC 1:16 s Airsoft systému a mnoho těch dalších vychytávek čím disponují jsem náhodou Brouzdal na netu a narazil doslova na model tanka a ihned bylo jasné jak už to bude dalších dnech měsících i snad v dalších rocích pokračovat a už na světě byl veliký koník který chci dělat a vzdělávat se i naučit se zacházet a přetvářet díla který do budoucna budou růst ve větší zbírky a který bude spousty let můj věrný dálkový střílející přítel na pásech :-D. Nakonec jsem konečně našel tu garáž ve vaších řadách pro tančíčka :-D a bude chtít být mezi nami tak jako určitě i ja budu velice rád mezi elitníma borcema který mají úžasné výtvory a spousty dalších ještě stihnou vyrobit ...I mnoho dalších začátečníků dotvoří svůj první výtvor..:-)))všem vám držím palce aby vám to pěkně šlapalo od ruky a hlavně bez nějakých těch větších problému:-)..


Momentálně vlastním ročního samce Středního typu a tím je Panther na kovovým tuning+kouř.a než jsem udělal koupi a nazbíral postupně finance jelikož Domácnost tahám sám a mnozí ví a zná že to je optížné a přesto mě to ani tak neodrazuje a neodradí od modelaření přece i přes ty všechny starosti jsem úspěšně nakonec po 5 měsících obědnal Panthera který mě oslovil úplně nejvíc .Dnes už by to bylo jinak ale nebylo, a to před koupi jsem rozmýšlel a dost brouzdal po internetu koukal a hledal vyvoleného krasavce.

Přeci jenom bohužel chyba se v bloudila a měsíc co už byl doma teprv v té době jsem začínal nacházet stránky a pídil se zajímal se o víc a různé typy tanků a počítal i zkušenosti modelářů na co si dát pozor atd. nedostatky které bohužel asi neoddálí takřka nikdo a investice do úprav kde bych už si nechal poradit zkušenými modeláři co by bylo vhodné do začátku koupit a kde hlavně se vyplatí nakupovat různé součásti i tipy součástek abych zbytečně nevyhazoval peníze když to není potřeba:-) Modeláři s .Pantherem bohužel moc spokojený nejsou a tento tip tanku byl ošizen bohužel sem to nevěděl a tím sem se ošidil o kvalitu .i o tu jeho krásu kterou vlastníl Panther nechali Panthera na Tigerovi podvozku co sem vyzjistil a nějaké ty výčitky tam byly..,a já se nezeptal zkušenějších modelářů co by doporučily popřípadě poradili nebo vyvrátily ...

A po skoro roce ježdění cca 2-3 do měsíce opčas i více když byl prostě čas taky počasí atd jak to šlo, provětrával jsem mazlíka a reprezentuji hrdě svého koníčka v Divizí vám popíši po roce používání modelu i přes veškerá opatření i opatrnosti jak jsem byl schopen i uskladnění tanku na bezpečném neprašném prostředí..
u klidnějšího pojezdu doma na nízkém koberci žádný chlupatý co by dělal problémi mi sjel na levé straně ze zadního plastového kolečka pás který tím i zničil předního světlo a u napínacího kola odloupnul cca 6mm - 1cm konce u plastového kola kde to sedí přidělané do kupy na podložce která byla v rovině a tedka to chybí a kolo nedrží a má o 50 % větší vůli se do stran kívat tím u pohybu po rovině plandá pás a bohužel se pomalu zhoršuje a pás se vytahává jelikož už to bohužel nedotáhnu aby napnulo pás.

A Opravdu v tomto směru jsem zatím nějak tupý tak mě to nemějte za zlé :-D a experimentovat zatím pořádně nemohu . pokuď bych to zničil skončila by kariera:-D :-D na nějakou dobu .. :-D :-D Tak kdyby měl někdo na mě nervy a velice hodná duše i nějaký čas mi pomoct poradit vysvětlit byl bych mu velice velice zavázán :-)


Zdar a Sílu Tankisté hodně zdaru i vystřelených BB koulí :-) :-D
A díky všem co si dali tu práci to vše pročíst :-)
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1033
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: tankový vojín od Policka se hlásí do služby

Příspěvek od hranicak11 »

Ahoj, tak tě tu vítám, jestli ti mohu poradit tak jako první si našetři na kov. vanu. Ušetříš si tak plno práce a nervů atd., já to na svém svém Pantheru udělal naopak, model je takřka hotový, ale furt musím řešit pojezd (asi mám obě ruce levé :D ). Kdyby se ti líbila tato kamufláž http://www.rctank.de/242-Panther-Ausf-G-late-April-1945 mám doma šablony. Klidně dej vědět a jsou tvoje. Já už je asi nevyužiji.
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2014, 00:16
9
Lokalita: Police

Re: tankový vojín od Policka se hlásí do služby

Příspěvek od Libor »

hranicak11 píše:Ahoj, tak tě tu vítám, jestli ti mohu poradit tak jako první si našetři na kov. vanu. Ušetříš si tak plno práce a nervů atd., já to na svém svém Pantheru udělal naopak, model je takřka hotový, ale furt musím řešit pojezd (asi mám obě ruce levé :D ). Kdyby se ti líbila tato kamufláž http://www.rctank.de/242-Panther-Ausf-G-late-April-1945 mám doma šablony. Klidně dej vědět a jsou tvoje. Já už je asi nevyužiji.


Ta kamufláž je opravdu velice pěkná a určitě se využije na 100% Pokud bys tedy chtěl pomoct :-)..Přidám i v nejbližší době fotky originálu co doma mám zatím tedy složený bez jakéhokoliv zásahu.

Dost mě také zajímá že většina odkazů od modelářů kteří nakupují veškeré příslušenství na Německých stránkách než tu v ČR z jakých nejčastějších důvodů a všechny díly nebo jen určité.

Pracovat s kovem je moje profese vyučen zámečník takže to porblém určo nebude ale elektrika??Pff to je to co fakt nehodluji zkušenost nulová a strach z toho že někde něco pokoním a známé elektrikáře po blíž taky nemám :-(
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3154
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: tankový vojín od Policka se hlásí do služby

Příspěvek od mrst »

Tak od Náchoda je nás tu více....kdysi moje rodina badlela v Náchodě. Pokud vím, tak je tu od Náchoda trochu více lidiček..., tak se dohodněte a rychle do Lešan...., které se hodně rychle blíží!
čus :D
Vláďa
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“