Přátelský sraz 2022

Odpovědět
Uživatelský avatar
Max
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 603
Registrován: 02 zář 2017, 14:16
6
Lokalita: Dobruška a okolí...

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od Max »

Tak to počkám s vyjádřením jak to ujednotite dle vašich termínu a místa konání akce.

U mě to nejde v práci tak jednoduše měnit termín dovolené. Máme nového vedoucího oddělení a ten dává jen 2x lidí na jeden den.
"Papír snese všechno a proto vzniknul tento model".
CC-01 - 8x8 ~Tamiya ~. england Obrázek
Martin Muzikář

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

Jasné. Najděte si čas a napište mi do konce února, které víkendy květen - červen jsou pro vás ok. Mezitím ověřím tu možnost v Roudnici.

Díky, Martin
Uživatelský avatar
CuMeL
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 826
Registrován: 29 bře 2018, 15:21
6
Lokalita: České Budějovice

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od CuMeL »

No já zrovna asi budu měnit zaměstnání, tak je to se mnou trochu časovej ouvej, protože u nového zaměstnavatele asi nebudu mít úplně prostor, abych mu nadiktoval, kdy a kde chci mít volno. Ale nikdy neříkej nikdy, třeba se podaří. věřím, že ano.

Ale po pravdě jsou Jeseníky pro mě trochu z ruky. Dával bych přednost té Roudnici, páč je blíž k Praze. Dokonce i generál Pavel a Babiš si tam zřídili kanceláře :lol: :lol: :lol: :lol:
Torro T-34/85................................T-72M1 vlastní výroba
Obrázek
Martin Muzikář

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

Teoreticky bychom mohli vzít v úvahu i duben.

A jsou to Albrechtice v Jizerských horách, u Tanvaldu, to co nabízí Vláďa. Jenomže tam to v dubnu bude s počasím kdovíjaké. Prostě opravdu hory.

Uvidíme za týden, podle toho, kolik lidí bude mít zájem a napíše svoje možnosti. Ta blbá doba nás zdecimovala.

Martin
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1031
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od hranicak11 »

V dubnu už je Aš, v květnu Lešany a různé akce spojené s koncem války, červen volno?, červenec Malé Svatoňovice?, srpen Lužná? Lešany, Báňská Bystrica, no je toho dost, budeme to muset dát nějak dohromady.
Martin Muzikář

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

o to se snažím, výsledek je zatím dost matný
Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 216
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od miki7277 »

Dobrý den kolegové , rád přijedu na jakoukoliv akci kde se dostanu vlakem a kde je zajištěný nocleh .... Snad už to bude na jaře v pohodě a nebudou žádná omezení ,jen potřebuji vědět měsíc do předu kdy a kde ..... Už se těším na setkaní s kamarády . Krásný den přeje Milan
Martin Muzikář

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

No sláva :-)
Martin Muzikář

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

Ahoj parto,

tak nejvíc preferovaný je z vaší strany červen, také není v kolizi se srazy v Aši a v Lešanech.

Nechávám tedy původní datum přáteláku na 24. - 26. 6. 2022.

Na tomto setkání bych rád s vámi otestoval modulovku. K tomu napíšu samostatně do vlákna o ní. Potom bychom ji v ostrém provozu poprvé použili v Lužné, v srpnu. Budeme tak mít ještě dva měsíce na doladění věcí kolem ní.

Místo setkání je ještě ve výběru.

Martin
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1236
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Přátelský sraz 2022

Příspěvek od PetrNC »

Za mě je termín OK, ať už bude akce kdekoliv ..... cool
Odpovědět

Zpět na „Jiné“