Tank Tiger I raná verze 1:16 Torro 2.4GHz

Zamčeno
Uživatelský avatar
Morfeus70
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 13
Registrován: 20 lis 2019, 06:15
4
Lokalita: Cheb

Tank Tiger I raná verze 1:16 Torro 2.4GHz

Příspěvek od Morfeus70 »

Ahoj všem, nejdříve bych chtěl moc poděkovat solovi za jeho rady a doporučení a pak hlavně kremakovi432 za dodání pár náhradních dílů (které již nevyužité případně k tanku přidám ..... části torzních tyčí). Snad se na mne nebude zlobit :)

foto zde: https://numlik.rajce.idnes.cz/ (dvě alba, jedno po koupi a jedno po dodání nových dílů)

Zakoupil jsem tank za částku 5.000,-Kč a po jeho rozebrání (věděl jsem, že je ulomeno několik ramen) s tím, že promažu vše potřebné, vyměním poškozené atd. jsem nakonec stejně zakoupil plno nových dílů jako: ocelové převodovky (1:4)+motory-krátká výstupní hřídel, kul. ložiska (+1.890,-Kč), aerosol pro výrobu kouře (+175,-Kč), kovové pásy (+1.000,-Kč), dvě přední kovová světla (+295,-Kč). Dále v Německu zakoupeno za 50 Euro celá sada nových kovových ramen, kovových hnacích a pojezdových kol, kovových (zesílených ze 4 na 5mm) ramen napínacích kol a vyrobil jsem hliníkové zesílení spodní vany. Vše namontováno 20.5.2023, tank je nejetý venku, je čistý, jako nový. Dohromady je to v ceně za cca 10tisíc Kč, prodám při rychlém jednání za 7.900,-Kč.

Nakonec jsem se ale rozhodl tank prodat a časem pořídit RC model HG-P801 1/12 8X8 Military Truck. Proto tedy prodám Tank Tiger I raná verze v měřítku 1:16 od výrobce Torro, ovládání 2.4GHz, věž otočná o 320°, infrared verze, simulace zvuku střelby a kouře z výfuku.

Parametry:

*KOVOVÁ spodní vana - dodělány i hliníkové výztuhy-nové 20.5.2023
*KOVOVÉ zesílené ramena napínacích kol-nové 20.5.2023
*KOVOVÉ torzní ramena-nové 20.5.2023
*KOVOVÉ hnací a napínací kola-nové 20.5.2023
*KOVOVÉ pásy-nové 20.5.2023
*KOVOVÉ 2ks LED světlometů na přední části tanku-nové 20.5.2023
*OCELOVÉ převodovky 1:4-nové 20.5.2023
*silné el. motory-(proporcionální řízení)-nové 20.5.2023
*infrared bojový systém
*profesionální airbrush šedé maskování
*2.4 GHz dálkové ovládání
*generátor kouře (simulace kouře z motoru)
*ventilátorem chlazená řídící jednotka
*automatická simulace zpětného rázu při střelbě
*automatická simulace zákluzu hlavně při střelbě
*záblesk při výstřelu z kanónu i kulometu
*vysokokapacitní baterie 7.2V 1700mAh Ni-Mh (chtělo by to silnější)
*otočná věž o 320°

Balení obsahuje:

*model tanku 1:16
*dálkové ovládání
*nabíječka 7.2V - 400mA
*baterie 7.2V 1700mAh Ni-Mh
*nádobka s olejem pro výrobu kouře - nové 20.5.2023
*návod v němčině
*přidám starší kovové převodovky (ne ocelové)

Tank je vybaven 2.4GHz řídící jednotkou, zvukovým modulem a generátorem kouře (realistická simulace zvuku motoru, nabíjení a kouře z výfuků jako u skutečného tanku). O pohyb modelu se starají dva silné elektromotory, výkon přenáší ocelová převodovka 1:4 na kovová kola, přidejte k tomu kovové pásy a výsledkem jsou impozantní jízdní vlastnosti na rovném povrchu i v terénu. Kromě možností dopředu, dozadu, vlevo, vpravo ve všech směrech se dokáže tento model bleskově otočit na místě.

Ovládání tanku je nově na moderní evropské frekvenci 2.4GHz a umožňuje jízdu několika modelů u sebe. To přímo svádí k velkým tankovým bitvám mezi modely. Destrukci vašich cílů zajistí infračervený bojový systém (dosah 15 metrů)
zabudovaný na otočné věži, ovladatelný sklon kanonu zaručuje při střelbě maximální přesnost. Tank dokáže simulovat sílu zpětného rázu střelby (automaticky cukne po výstřelu) a skutečný zákluz hlavně.
Petr Krist
Cheb
tel. 606622437
email: petr.krist.04@gmail.com
Zamčeno

Zpět na „Nabídka“