Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Odpovědět
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od honza kadrmas »

Hold jsou to čínani :( :( :(
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od honza kadrmas »

Vojtiš píše:Honzo, potom natoč nějaké video ať vím jestli mám do toho také jít, ;) dík Vojtiš.
Zdravím tak se opět hlásím z Velin prominte mi že to trvalo tak dlouho, dříve to opravdu nešlo mám toho ted moc no ale nebudu tady psát romány a tady je video ;) ;) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=zlROZq-4k-M
Váš Šaryk
zzip
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 16
Registrován: 23 bře 2012, 17:26
12
Lokalita: kosek od Olomoca :-)

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od zzip »

zdravím
super jízda.mohli by jste mi prosím poradit kde koupit ty redukce? tady na foru jsem něco našel ale začínám se vtom ztrácet.mám kovový standart převodovky a do převodovek 1:3 se mě investovat nechce

děkuji
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od Vojtiš »

Honzo teďka je to super reálné, leze to jako šnek, konečně nemusíš už dělat žádné úpravy ohledně převodovek čau Vojtiš. ;) :D
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od honza kadrmas »

zzip píše:zdravím
super jízda.mohli by jste mi prosím poradit kde koupit ty redukce? tady na foru jsem něco našel ale začínám se vtom ztrácet.mám kovový standart převodovky a do převodovek 1:3 se mě investovat nechce

děkuji
Zdravím napíšu to hned na standartní převodovky redukce nedávat protože ta zinková kolečka nevydží ten točivý moment od redukcí takže pokud chceš redukce tak jedině s pořádnými převodovkami co mám já a většina ostatních ;) ;) ;)
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
sr71x
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 231
Registrován: 21 zář 2009, 19:14
14
Lokalita: Praha

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od sr71x »

honza kadrmas píše:
zzip píše:zdravím
super jízda.mohli by jste mi prosím poradit kde koupit ty redukce? tady na foru jsem něco našel ale začínám se vtom ztrácet.mám kovový standart převodovky a do převodovek 1:3 se mě investovat nechce

děkuji
Zdravím napíšu to hned na standartní převodovky redukce nedávat protože ta zinková kolečka nevydží ten točivý moment od redukcí takže pokud chceš redukce tak jedině s pořádnými převodovkami co mám já a většina ostatních ;) ;) ;)
Ona ta zinková kolečka toho vůbec moc nevydrží...
SR71X
zzip
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 16
Registrován: 23 bře 2012, 17:26
12
Lokalita: kosek od Olomoca :-)

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od zzip »

dík za odpovědi ale finance mě to nedovolí koupit převodovky tak aspon ty redukce a po čase možná i převodovky ;)
tak byl bych rád za nějaký tipy kde to sehnat nejlepe v CZ nevládnu cizím jazykem

díííky
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od honza kadrmas »

Ty redukce stojí v přepočtu přes 500 kč takže se nejedná o levnou záležitost ty redukce jsou určený do letadel takže to chce mít hodného soustružníka protože se ta výstupní hřídelka musí stočit ;)
Mívají je na E bay, v českém shopu jsem je zatím neviděl snad je někdo objeví :? :? :?
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od honza kadrmas »

Zdravím tak jsem se rozhodl přes zimu pustit do rekonstrukce mého Tigříka, konkrétně podvozkové části. Po ohledání, rozebrání a shlédnutí Pavlovi stavby pěkné vany samo domo. Jsem se rozhodl ten čínský podvozkový systém který nemá s originálem nic společného, nahradit kovovou vanou také vlastní výroby. Nejprve bylo nutno v té původní vaně zalepit díry pro pružiny i osičky kol (kvůli nim jsem se takto rozhodl protože kolem nich mi do vany lezl písek) a také vyřezat vnitřek. Poté jsem si musel rozměřit a nakreslit polohy os nových ramen která by měla odpovídat skutečnosti. Tímto chci poděkovat Láďovi B. za půjčení a dopravení vany od Hobyboss (bývalá trumpeta) která by reálu měla věrně odpovídat. No a samozřejmě jsem i něco vyfotil ahoj

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) honza kadrmas dne 21 lis 2015, 13:03, celkem upraveno 1 x.
Váš Šaryk
pajak7

Re: Můj Tiger 1 č. 411 Lah

Příspěvek od pajak7 »

Držím palce Hanz,začátek nevypadá zle ahoj ahoj ahoj
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“