T-55 1/16 Hooben

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: T-55

Příspěvek od Milan »

Vojtiš píše:Tak ktěm světlům, těch sedum v předu čtiři v zadu dvě a navěži vzadu jedno to jsou poziční světla slouží při jízdě ve formaci. To velké vedle kanónu je infra světlo luna 2 slouží pro noční vidění střelce a bylo většinou zakrytováno plechovýn krytem v barvě kamufláže a nebo bez krytu černé lesklé sklo a podním reflektor bílý. Před poklopem velitele také infra světlomet zakrytován nebo nemusel. V zadu na věži také reflektor bílý. No a nakonec v předu na korbě dva světlomety jeden s krytkou a druhy buď reflektor nebo infra světlo řidiče černé lesklé. Všiml jsem si že máš na věži vzadu dva zvedací háky, T-55 měla jedno uprostřed dvě měla T-54.Mohl by jsi dodělat palivové potrubí hodně to oživí jinak je moc krásná.
S těma hákama máš asi pravdu,ale těch verzí bylo tolik.... a výrobců ...
Palivové potrubí se samozřejmně bude dělat.Tu lunu bych chtěl udělat svítící s možností vypínání.Chci na sklo použít zevnitř červený celofán nebo barvu na žárovky.Není mi ale jasná vnitřní barva parabole.Mám ji udělat stříbrnou ? Pod tím celofánem to asi stejně nebude vydět. ssad
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: T-55

Příspěvek od Vojtiš »

Určitě jí udělej stříbrnou, já mám vyzkoušený kousek alobalu vmáčknout třeba uchošťourem nebo něčím měkýn a zafiksovat sekunďákem. A to sklo potáhnout nějakou černou fólií něco jak se používa u zatmavení skel na auťe, a tu žárovku natřít červenou nebo červenou diodu a mohlo by to bejt paráda.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: T-55

Příspěvek od Milan »

Tak teď alchimuji s elektronikou ve věži.Původní motor co zvedá kanon má totiž koncáky.(netočí se kolem dokola jak je obvyklé u HL).Tudíž mi schází jeden kanál.Takže buďto tam dám zákluz HL nebo tam nechám původní s tím že tam nějak nabastlím zvedání HL.A to buď to zvedání zezadu jak to standartně mají tanky,v tom případě tam bude asi málo místa nebo boční zvedání jako je u Panthera.Dám sem fotky jak to dopadne.
Uživatelský avatar
crossbone
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 54
Registrován: 13 led 2010, 10:24
14
Lokalita: doma u rodičů okr. Prostějov

Re: T-55

Příspěvek od crossbone »

Vidím, že slušně pokračuješ, na http://www.rctank.de, ač T-55 krasavce http://img143.imageshack.us/i/tankt55.jpg/ stále ještě nemají skladem se už objevili doplňky jako napínáky pásů a nějaké rolničky do kol.
Naposledy upravil(a) crossbone dne 21 bře 2011, 07:49, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
crossbone
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 54
Registrován: 13 led 2010, 10:24
14
Lokalita: doma u rodičů okr. Prostějov

Re: T-55

Příspěvek od crossbone »

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: T-55

Příspěvek od Milan »

Tak jsem přes oběd rozdělal věž Panthera a vybral jsem z něj motor na zvedání kanonu.Zkusil jsem přiložit do T-55 a sedne tam jak p...l na hrnec.Nafotil jsem a večer pošlu.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: T-55

Příspěvek od Milan »

Tak tady jsou nějaký fotky.
Obrázek
By milan581220 at 2011-03-17
Je tu vydět uložení motoru zvedání kanonu.
Obrázek
By milan581220 at 2011-03-17
Obrázek
By milan581220 at 2011-03-17
Obrázek
By milan581220 at 2011-03-17
Obrázek
By milan581220 at 2011-03-17
Obrázek
By milan581220 at 2011-03-17

Páni moderátoři,nezasloužil by si tento tank místo mezi ostatními a ne v novinkách ?
Půjde to ? ;)

Ještě samozřejmně budou trubky mezi nádržemi a pletivo nad větracími rošty v zadní části tanku.
Na jednom obrázku je vydět,jak jsem řešil otáčení poklopu s kulometem.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: T-55

Příspěvek od sakulajda »

dost dobrý
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: T-55

Příspěvek od pajak7 »

Jo Milo to musíme poprosit Baraku to on je ten všemožný a nebo já neschopný :o :o :o

A ten Ivan na tanku je super ;) ;) ;)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: T-55

Příspěvek od sakulajda »

umím jen toto (přesun z novinek do ostaní), samotný chlívek vytvoří jen náš všemocný admin
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „T-55“