banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Odpovědět
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 441
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od LARS »

[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
david742
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 251
Registrován: 15 črc 2015, 17:50
8
Lokalita: Česká Metuje 110

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od david742 »

Stuart jsem chtěl stavět.
Chinovë mi ušetřili spoustu práce.
pechy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 08 led 2024, 17:25
Lokalita: Sázava

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od pechy »

no asi po dlouhých letech koupím něco hotového :D
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1170
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od Drake »

Stuartek se mi též zamlouvá a je malej místo na poličce by se pro něj našlo ahoj
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3145
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od mrst »

Stuart je zajímavý i z hlediska spousty dostupných fotek a barevně zajímavých kamo
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3145
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od mrst »

ale to platí i o Shermanu...
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 566
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
12
Lokalita: Plzeň

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od Ody »

Doputoval mě domů Churchill Mk.VII, provedení s koly a pásy v kovu. Musím říci, že jsem příjemně překvapen. Model je to pěkný, detaily se budou muset dodělat/předělat jako vždy. Největším překvapením je osazená elektronika Tongde 2.0. Spoustu věci lze nastavit dálkově pomocí vysílačky, po nastavení na "Low speed mode 70%" a úplném vypnutí "cukání" korby pří výstřelu se s tím dá jezdit pěkně. Osazena jsou přední světla, která se dají na dálku zapínat/vypínat, tank má zákluz, lze střílet s obou kulometů, ten v korbě má pohon pro pohyb. Elektronika má i výstupy na zadní a brzdová světla. Něco jako "momentum effect" tam není, zvuky jsou slabší a odpovídají spíše modernějšímu stroji. Pohon obstarává Li-Po 1800mAh, která se dobijí malým prodem přes balanční konektor. Toto mi moc nevyhovuje. Aby se barekta dala vyndat celá, je nutné rozšroubovat celou korbu - ještě jsem to neprováděl. Ale celkově to na mě děla dobrý dojem.
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 521
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od Radek »

Ody píše: 16 kvě 2024, 17:12 Doputoval mě domů Churchill Mk.VII, provedení s koly a pásy v kovu. Musím říci, že jsem příjemně překvapen. Model je to pěkný, detaily se budou muset dodělat/předělat jako vždy. Největším překvapením je osazená elektronika Tongde 2.0. Spoustu věci lze nastavit dálkově pomocí vysílačky, po nastavení na "Low speed mode 70%" a úplném vypnutí "cukání" korby pří výstřelu se s tím dá jezdit pěkně. Osazena jsou přední světla, která se dají na dálku zapínat/vypínat, tank má zákluz, lze střílet s obou kulometů, ten v korbě má pohon pro pohyb. Elektronika má i výstupy na zadní a brzdová světla. Něco jako "momentum effect" tam není, zvuky jsou slabší a odpovídají spíše modernějšímu stroji. Pohon obstarává Li-Po 1800mAh, která se dobijí malým prodem přes balanční konektor. Toto mi moc nevyhovuje. Aby se barekta dala vyndat celá, je nutné rozšroubovat celou korbu - ještě jsem to neprováděl. Ale celkově to na mě děla dobrý dojem.
můžeš udělat fotky elektroniky Tongde 2.0?

Radek
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 566
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
12
Lokalita: Plzeň

Re: banggood Churchill -a-M5A1 1/16

Příspěvek od Ody »

Foto vnitřku Churchillu Mk.VII

Odpovědět

Zpět na „Novinky“