panther ausf.g z konca roku 1944

Odpovědět
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 518
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

panther ausf.g z konca roku 1944

Příspěvek od romann »

ahoj
teraz montujem panther g , z konca roku 1944, rad by som spravil maskac z bojov v ardenach pocas vianoc 1944.
lepim podla zvascenych vykresov z polskych monografii.
tank je uz skoro hotovy: v tanku je tk7, ma spraveny zablesk vystrelu kanona, pouzita je vysokosvietiva led. zaklus nema.
prevodovky su posunute dozadu, gulomet ma diodu vymenenu za bielu, na oskach taznych kolies su loziska,
predny reflektor ma vymenenu led, zadne kolonove svetlo svieti, vezovy gulomet ma namontovanu led,
infradioda vo vezi zostala, napodobnuje sklo optiky zameriavaca. veza sa otaca o 360,

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1170
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: panther ausf.g z konca roku 1944

Příspěvek od Drake »

Zatím to vypadá pěkně, akorát do očí trochu bije absence periskopů ve velitelské věžičce a našlo by se pár dalších detailů. Jinak na ty periskopy poradím MK.modellbaum, mají tam pěkný resinový 3d tisk a solidně sedí, je jich potřeba tuším devět, sedum do věžičky, jeden pro nabíječe a jeden pro radistu, Jinak jsou tam i další pěkné detaily které se dají využít.
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 518
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: panther ausf.g z konca roku 1944

Příspěvek od romann »

ahoj
vsetky periskopy su uz pripravene, budu mat aj sklo vnutri, na poslednej fotke su skovane v jednom z papierovych kornutov aby sa mi nepotratili, v dalsich kornutoch su sroby, haciky s retiazkami na prichytenie rezervnych clankov pasov...
aj tazne lana su pripravene , aj dlhe lanko na natahovanie pasov / to je trochu videt na poslednej fotke/,
vyfuky dymia, dym ide vnutrom celeho vyfuku ako u skutocneho, hadicky su napojene znutra korby.
sklicko na odrazku je pripravene tiez.
pechy
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 08 led 2024, 17:25
Lokalita: Sázava

Re: panther ausf.g z konca roku 1944

Příspěvek od pechy »

pěkný
Odpovědět

Zpět na „Panther“