Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
pajak7

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od pajak7 »

Jojo motor ze sekačky ať už 2 takt nebo 4 takt to je to prave a uplně stejný zvuk jako mají tanky které mají 8 až 12 válců. :lol: :lol: :lol: :lol:
pajak7

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od pajak7 »

Ezio píše:No rozmyslam takto ze ked dam spalovak tak nebudem musiet kupovat zadymovaci modul ktory nie je najlacnejsi :) a nebudem musiet kupit zvukovy modul slol
Mě tak napadá proč už si ten tank nekoupíš hotovej. ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od zander »

Ezio píše:Ty kokos som cakal cenu do 150eur ale ta toto co mi zapotil majitel je fakt moc ja planujem tank postavit za 500eur a ne iba jeden gulomet :D
OBÁVÁM SE , ŽE TATO CENA ZA STAVBU JE HODNĚ VZDÁLENA REALITĚ, JE TO CENA TAK ZA DOBROU 1/16 ALE ROZHODNĚ NE 1/5, NEBO LÉPE ZA 1/6 POKUD MÁ NĚJÁK VYPADAT , JEZDIT A FUNGOVAT.
TAM VIDÍM REALITU TAK OKOLO 2500-3500EURO, AŤ JSI MODELÁŘ JAKÝ CHCEŠ, NAKUPOVAT MUSÍŠ, A U TÉHLE KRÁLOVSKÉ VELIKOSTI MUSÍŠ POČÍTAT TAKÉ S KRÁLOVSKÝMI NÁKLADY ;) ;) ;)
NO DRŽÍM PALCE.

MICHAL
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od zander »

Ezio píše:zander:staval som Spitrire s rozpätim 1.5m a stal ma 700eur ak by som dal tam motor tak maximum 1000eur a je to M 1:9 :) a na tank netreba mi az taky rozmanity material ako na lietadlo a je aj lacnejsi a vela z toho uz mam doma takze pocitam s cenou maximalne 1500eur ale to uz je fakt vela :D
S tím tedy rozhodně nesouhlasím, kvalitní model pozemní "pásové techniky" které je vidět detailně při pohybu, je rozhodně dražší než letadlo. A to určitě min 2x tolik.

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
pajak7

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od pajak7 »

spitfair o ropětí 1,5 m mě vychází měřítko 1/7.5 a jak píše Michal cena těchto tanků začíná na 80 000kč a to ještě není model hotov ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
čížan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 120
Registrován: 15 zář 2010, 14:41
13
Lokalita: Solopysky u Loun

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od čížan »

Čus kolegové,
tak jen pro upřesnění. Než jsem začal stavět 1/6, taky jsem se pídil. Panther od Armorteku (elektro, dural, základní verze ) stojí 3650 liber. Dá se pořídit i na Big tanks.de, cena někde kolem 3.500 euro. Verze zhruba stejná. K tomu radio, kouřový modul,,,,,,,
Co se týká měřítka, Sakulajda má velkou pravdu, na1/6 koupíš spoustu doplňků, figur, kulometů, kanystry,,,,
Co se týká střílení, pan Lamka, který taky dělá velký tanky 1/7, má svoje střílení viz. http://www.rc-tanky.com/galerie2007.htm. Je to na stejný princip, jako tady byl odkaz.
Já to budu řešit plynovou pistolí, budu mít vyřešen i zákluz a 18náct už mi bylo,,,,,,,,,,,,,
No a k pásům, jsou odlité ve slévárně podle článku, který jsem si nechal poslat z USA. Cena není až tak divoká, článek vyjde míň, než právě ten plastový článek z Ameriky. Zatím mám doma pouze dva zkušební články, proto konečnou cenu nepíšu, nechci mystifikovat, Jsou ve výrobě, až budou doma, budu sdílnější. Jinak vše najdeš na fóru, jak jsem dával odkaz, střílení je tam taky i s fotkama. Řeší se tam i motorizace, já volím spalovák. Koukni tam znovu, můžeme i tam ledacos pořešit. Jsou tam i jiní borci, co už jezdí (T 34 -1/7, SU 100 1/7, Tiger 1/10, Leopard 1/6,,,,,)
Pro Pajak-tvoje chvála vždy zahřeje, ale nejsme nijak výš než šestnáctiny, je to jen o velikosti. Ikdyž bude desetkrát větší, dohnat tvůj cit pro detail není vůbec snadné.
116. Panzer division Windhund
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od baca »

Dělal jsem desetinu T80 a jenom pásy,rozety a pojezová kola stála přes 8000kč.
pajak7

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od pajak7 »

To nevíme protože nás to tady moc nezajímá(alespoň si to myslím) .
Toto je foooorum o měřítku 1/16 ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od zander »

Ezio píše:ludia aj vam nejde telis tank? :)

Ach jo ssad ssad
Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3148
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Panzer 4-vyroba kovovych pasov

Příspěvek od mrst »

jo to je pravda...v sekci ostatní na kukačku budiž....ale jinak souhlasím ...zde pouze 1:16 cool
Odpovědět

Zpět na „Poradna“