TANKODROM

Jak nato.....
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

TANKODROM

Příspěvek od Milan »

Včera jsem navozil poslední prosivku na tankodrom a dnes se mi podařilo něco nafotit.
Most s tankem.JPG
Most.JPG
Most s tankem2.JPG
Tankodrom1.JPG
Celkový pohled tankodrom.JPG
Je to zatím jenom hrubá stavba.Dále budou následovat okopy,ježci,jehlany,figurky,budovy no prostě práce a práce.Snad bude i voda.Tankům se věnuji teprve od vánoc takže se mnou mějte shovívavost.
pajak7

Re: TANKODROM

Příspěvek od pajak7 »

Moc pěkné ,ja tohle udělat na naší zahradě tak nemám kde bydlet :lol: A hlavně máme malinkou zahradku .Tak že Milane at se daří a pokračuj nadále v takovém tempu.
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

Milan píše:Včera jsem navozil poslední prosivku na tankodrom a dnes se mi podařilo něco nafotit.
Most s tankem.JPG
Most.JPG
Most s tankem2.JPG
Tankodrom1.JPG
Celkový pohled tankodrom.JPG
Je to zatím jenom hrubá stavba.Dále budou následovat okopy,ježci,jehlany,figurky,budovy no prostě práce a práce.Snad bude i voda.Tankům se věnuji teprve od vánoc takže se mnou mějte shovívavost.
Hezké,hezké,hezké.Máš to hezky založené.Já jsem začal stavět nový ,větší most,ale ještě nevím kam ho umístím.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TANKODROM

Příspěvek od Milan »

Posílám pár dnešních fotek.
Bojová skupina.JPG
Bojová skupina1.JPG
Figurky.JPG
Jagd na mostě.JPG
Jagd na mostě1.JPG
Na tankodromu.JPG
Na tankodromu1.JPG
V zázemí.JPG
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

Vypadá to, jak velké manevry ,před přechodem přez most.Hezké.Pilíře z tvárnic je dobrý nápad ,dají se dobře opracovávat a působí dobře.Co je to za posypový materiál,nezdá se to být písek.
Můj most se chylí ke konci stavby.Pak bude třeba vyřešit kde ho umístit.
Naposledy upravil(a) Adam dne 04 dub 2009, 21:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TANKODROM

Příspěvek od Milan »

Tankodrom je z nepropírané prosivky.Je to odpad při drcení kamene.Jak to párkrát zmokne a uschne tak je to jak beton.Z jakého materiálu je Tvůj most ?? :?:
Je to dobrý. ssad ssad
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

Ctím klasické modelářské materiály.Jsou to různe rozměry smrkových nosníků.Vozovka ,překližka 5mm,posypaná pískem a je ze spodu vystužena dvěma nosníky.Teď jsem most dotřel.Použil jsem dvousložkovou barvu-šedou.Most by měl chvíli vydržet venku ,za různých povětrnostních podmínek.Zítra provedu zatěžkávací zkoušku.Nafotím zda most vydržel.
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

Dnešní foto z první zatěžkávací zkoušky.Ale kam teď s ním?
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TANKODROM

Příspěvek od Milan »

No dobrý,Ty se nezdáš :D slol
Já dnes vyjezdil 4 baterie.Hele mám kontakt na pána co dělá odlitky z Resinu.Udělá prakticky cokoli,ale potřebuje vzorky.Nemáš něco???Tímto bych chtěl poprosit i Vás ostatní a nechal bych nadělat větší série a vyšlo by to levněji.Za sud chce pán 60 Kč.Potřebuji od někoho vzorky po kuse - kanystr,sud,přilbu a vše co by jste potřebovali odlít.Poslal bych mu to a on se s tím již popere.
pajak7

Re: TANKODROM

Příspěvek od pajak7 »

Vzorky nemám ale koukam na ten pěkný most Adame To je dnešní fotka? Já že já mám na zahradě ještě 20 cm sněhu :cry: .A vy chlapci už pomalu aby jste sekaly trávu :P
Odpovědět

Zpět na „Dioráma“