setkání rc tankových modelářů

mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3138
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mrst »

podívej se na FC-16 s prijímacem ,baterkama a pultem jsem za ní dal před rokem 2,500,- Je to nejlepší a znovu vyráběný vysílač na lodě a tanky. Jo ještě jsem v ní měl rošíření na 20 modelů. :D
pajak7

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:podívej se na FC-16 s prijímacem ,baterkama a pultem jsem za ní dal před rokem 2,500,- Je to nejlepší a znovu vyráběný vysílač na lodě a tanky. Jo ještě jsem v ní měl rošíření na 20 modelů. :D
Vláďo hledal jsem a nenašel nevim jestli dobře ale našel jsem toto a co ty nato.
Nerozumím všem těm skratkám v popisu a taky nevím jestli se dá rozšíři tna další kanály.Tak na to koukni:http://rcm-pelikan.cz/index.php?sec=product&id=1704
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3138
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mrst »

Ahoj,
vůbec ne...jsou na modelbazaru za 3.000,- ve 35 mHz, ale počkej a ona se tam objeví ve 40...rozdíl je pouze pro co je určena 35...letadla/40 lodě + auta
http://inzerce.modelbazar.cz/rc-model/e ... va/?page=2

je zde FC-16 (JÁ JI MÁM DCERA TAKÉ A JSME SPOKOJENI)

POČÍTEJ , ALE S TÍM, ŽE BUDEŠ MUSET VŠE PŘEKOPAT MIMO MOTORŮ...JINÉ REGULÁTORY JÍZDY ATD. aLE MOŽNÁ, ŽE BY NĚKDO SI S TÍM PORADIL
pajak7

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:Ahoj,
vůbec ne...jsou na modelbazaru za 3.000,- ve 35 mHz, ale počkej a ona se tam objeví ve 40...rozdíl je pouze pro co je určena 35...letadla/40 lodě + auta
http://inzerce.modelbazar.cz/rc-model/e ... va/?page=2

je zde FC-16 (JÁ JI MÁM DCERA TAKÉ A JSME SPOKOJENI)

POČÍTEJ , ALE S TÍM, ŽE BUDEŠ MUSET VŠE PŘEKOPAT MIMO MOTORŮ...JINÉ REGULÁTORY JÍZDY ATD. aLE MOŽNÁ, ŽE BY NĚKDO SI S TÍM PORADIL
No vidíš na Modelbazar jsem nekoukal A stuo přestavbou je my jasný že vše krom motoru bude muset ven jen přemýšlim o tom EL-MODU ale nevím jestli je 27 Mhz Nebo 40 Mhz oví.Protože v tu chvíly jak to překopu na Futabu(myšleno na serva a regulátory) tak přijdu o zvuk ne žeby byl Heng Long zvuk neco extra ale je lepší než nic.Tak proto ten El-MOD.
No prostě jak píšeš počkám a uvidím. :?: :?:
Tamiya je Tamiya tam není co dodat asi napíšu JEŽÍŠKOVI :P :P :P
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od long.michael »

A co jak ste vymysleli ten sraz tankystů modelářů sejdem se teda na to tankovém dnu v Lešanech na Smržovku se mi nechce je to z ruky
Adam

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od Adam »

long.michael píše:A co jak ste vymysleli ten sraz tankystů modelářů sejdem se teda na to tankovém dnu v Lešanech na Smržovku se mi nechce je to z ruky
Do Lešan bych se svým Germánem přijel.Adam
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3138
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mrst »

v lesanech budu, ale je to lepšína smrzovce...pro sraz puffy
pajak7

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:v lesanech budu, ale je to lepšína smrzovce...pro sraz puffy
Mohu jen potvrdit Mrstova slova Smržovka je idealní na sraz protože to je zastřešené a všude dostupné penziony a občerstvení a prostě super. :mrgreen: :P :mrgreen:
mysak949

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mysak949 »

V lešanech budu určo taky..ale tam je lepší koukat na tanky než jezdit(s modelama¨)....teda podle myho nazoru
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od Milan »

Na půli srpna plánuji sraz u mně.Hlavně očekávám že se přihlásí hlavně moraváci.Nabízím tankodrom asi 5x5 metrů a 500 m.čtverečních zahrady.Občerstvení zajištěno.Navrhněte přesný termín.
Odpovědět

Zpět na „Jiné“