Předělávky a co záruka?

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
PaF
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 9
Registrován: 10 lis 2010, 17:16
13
Lokalita: Semily

Předělávky a co záruka?

Příspěvek od PaF »

Se zájmem čtu příspěvky v tomto fóru. Koupil jsem Walkera Bulldoga a láká mě pustit se do úprav. Ale co záruční podmínky? Asi musím počkat dva roky a pak se do toho pustit. Hned po koupi jsem tank vracel na opravu ( nešel kouř a střelba). Takže kdybych ho rozkuchal a pak se objeví nějaká závada tak mě z prodejny vyhoděj a je po záruce. Jaké máte zkušenosti s tímto problémem?
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Předělávky a co záruka?

Příspěvek od Milan »

Myslím si že když do toho sáhneš,tak zajisté ztrácíš záruku.S tím ale snad všichni počítáme.Je třeba si ujasnit co chceš víc,zda záruku nebo tank dle svých představ a co jsi ochoten pro to obětovat.
ssad puffy cool slol srol :idea:
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Předělávky a co záruka?

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Plně souhlasím s Milanem. Počítej s tím, že ten kouřák v tanku má opravdu "jepičí"" životnost.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 522
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Předělávky a co záruka?

Příspěvek od Radek »

Chce to s tankem pojezdit a po čase udělat úpravy. Tank není dělaný tak, aby dva roky záruky vydržel v pořádném provozu. Je to levný čínský výrobek za bratru nějakých 2 300 až 4 000 Kč. Stejný tank v kvalitním provedení od Tamiyi stojí někde kolem 12 000 až 16 000 Kč. Proto si kupujeme tyto levné výrobky a upravujeme je, aby se přiblížily japonské kvalitě. Je smutnou skutečností, že pro nás je moc peněz i to, co ten tank u nás stojí. Když se ale podíváš na modelářské obchody, kolik tam stojí vysílač, kolik stojí přijímač, přijdeš na to, že čínská cena je "zázrak". Jen aby to dlouho vydrželo...
srol

Já jsem názoru, že co se nepokazí během 10 hodin provozu už asi yvydrží. Je ale potřeba udělat úpravy, aby tomu tak mohlo být.

Radek
Odpovědět

Zpět na „Poradna“